KÁVOVAR NIVONA NICR 768


Barevný TFT displej | Bluetooth | Aroma Balance System | OneTouch cappuccino | "My Coffe" | individuální nastavení | výškově nastavitelná výpusť | automatický proplach mléčných cest | ECO režim | Elegantní design  | Záruka 24 měs. bez limitu káv - i pro firmy!  

Nivona"

Cena s DPH
24 999 Kč(20 660 bez DPH) KOUPIT
Cena na splátky dnes

0 Kč

0 Kč, poté 24 × 250 Kč Celkem: 6 000 Kč, RPSN: 19,7 %

KOUPIT NA SPLÁTKY

DOPRAVA ZDARMA, PRODUKT MÁME SKLADEM (již zítra u Vás!)

Nové odstíny šedé

Kávovar 768 se pyšní čelním panelem v kombinaci stříbrná / nerez. Zároveň je povrch upraven, aby byl odolný proti zanechání otisků. Elegantní kávovar perfektně padnoucí do moderních interiérů. Novinkou je BLUETOOTH připojení, díky kterému můžete kávovar ovládat přes mobilní telefon, sledovat statistiku, nebo měnit nastavení nápojů. Kávovary Nivona řady "7" se pyšní funkcí OneTouch cappuccino, neboli mléčné speciality jedním stiskem. Funkce  automatický proplach mléčných cest a integrované programy čištění,  Vám maximálně usnadní provoz i údržbu. Menu a veškerá komunikace kávovaru je v českém jazyce. Navíc je model 768, pracující s osvědčeným systémem Aromatica, doplněn o zcela nový Aroma Balance System, pro vyváženou a dokonalou kávu. 

 

Hlavní přednosti kávovaru NIVONA NICR 768:

 • České menu
 • Bluetooth
 • Aroma Balance System
 • Barevný TFT displej
 • Mléčné speciality jedním stiskem
 • Možnost nastavení hrubosti mletí, síly kávy
 • Možnost nastavení teploty vody a množství vody
 • Individuální programovatelné nastavení "Moje káva"
 • Kvalitní nerezový mlýnek
 • Použití mleté kávy
 • Výškově nastavitelná výpusť 
 • Automatický proplach mléčných cest
 • Integrované programy čištění
 • LED osvětlení šálků
 • Ohřev šálků
 • Zadní Kolébka pro snadnou manipulaci Swiss Quality
 • Eco model

 

Aroma Balance System

Dokonalé technologie vytváří dokonalou kávu, důkazem jsou osvědčený systém Aromatica a zcela nový Aroma Balance System. Principem nového Aroma Balance Systému je přizpůsobení času a tlaku, který při spařování projde namletou kávou v předdefinované vlně. Čímž zaručí optimální extrakci a výsledkem jsou tři různé úrovně aroma kávy. Vše za použití jednoho druhu zrnkové kávy a stejného množství kávy i vody. Touto technologií dosáhnete ideálního vyvážení (Aroma Balance) a naprosto dokonalé kávy.  

 

Výroba mléčných nápojů, jako je cappuccino nebo latte machiato, je zajištěna pomocí pomocí funkce OneTouch "Spumatore". Samonasávací napěňovací tryska, která dokáže vyrobit nejen páru, ale i horkou vodu. Tryska na mléko je umístěna přímo ve vypouštěcí hlavě, společně s tryskami na kávu. Není již nutné přesouvat sklenici či šálek, stačí ponořit nasávací hadičku do mléka a vybrat nápoj.

Velký zásobník na vodu o objemu 2,2L, a zásobník na zrnkovou kávu 250g s rozměrnou násypkou, usnadňují plynulost provozu. Oba zásobníky jsou opatřeny senzorem, který kontroluje stav a včas zobrazí výzvu k doplnění na displeji. 

Kvalitní kónický mlýnek z nerezové oceli, se postará o šetrné a tiché namletí porce zrnkové kávy. Sílu kávy je možné ještě upravit pro každý jednotlivý šálek. Použít můžete i mletou kávu a připravit si například kávu z bezkofeinové směsi. 

K jednoduchému a přehlednému ovládání přispívá i barevný LCD displej, umožňující nastavení nápojů i samotného přístroje. Umožňuje individuální programovatelné nastavení "Moje káva". Přizpůsobit můžete množství kávy, hrubost mletí nebo sílu kávy. Sílu kávy můžete volit až z 5 stupňů. Tlak 15 bar a dostatečně veliká spařovací nádoba umožňují přípravu dvou šálků espressa současně. I při přípravě dvou šálků kávy současně, můžete měnit nastavení síly kávy. Měnit můžete také výšku výpusti a množství vody, dle zvoleného šálku. Výběrem ze 3 stupňů teploty vody připravíte například čaj nebo horkou čokoládu.  Novinkou je BLUETOOTH připojení, díky kterému můžete kávovar ovládat přes mobilní telefon, sledovat statistiku, nebo měnit nastavení nápojů.

Vodní filtry CLARIS se postarají o dokonalou vodu pro Vaši kávu, zároveň odstraňují vodní kámen, čímž zajišťují dlouhou životnost kávovaru. Použitá káva je shromažďována do samostatného zásobníku. Vyjímatelná je i spařovací jednotka, kterou snadno vyčistíte. Další předností tohoto, a vyšších modelů značka NIVONA, je automatické čištění nasávací hadičky horkou párou, což výrazně usnadňuje údržbu kávovaru. Příjemným osvěžením je osvětlení šálků.

Funkce ECO mode vypíná v době nečinnosti kávovaru všechny energeticky náročné části a pokud není kávovar určitou dobu používán, zapne se režim "0-watt" s nulovým odběrem elektřiny.

 

Jedinečný systém Aromatica značky NIVONA se umí postarat o ještě intenzivnější aroma připravované kávy. Jak to funguje:

 

Dávkování mleté kávy:

Integrovaný mechanismus kónického mlýnku CafeRomatica umele kávová zrna přesně podle zvoleného individuálního nastavení. Mletá káva pak v odměřené dávce projde do komory, kde bude následně spařena horkou vodou.

Stlačení kávy:

Mletá káva se ve varné komoře patřičně upěchuje

Spaření kávy:

Do komory se přečerpá vroucí voda. Působením tlaku vody se varná komora zvětší – umožňuje to víko varné komory, které je uloženo na pružinách. Voda a mletá káva se tak ocitnou ve vířivém pohybu a z kávy se uvolní silnější lahodné aroma.

Výsledkem je báječná chuť – dopřejte si skvělou kávu.  

 

Technické parametry - Kávovar Nivona NICR 768 CafeRomatica:

Elegantní design ve stříbrné barvě

Vyjímatelná, omyvatelná varná jednotka pro dokonalou kontrolu hygieny a čištění uvnitř přístroje

Barevný textově-symbolový TFT displej

Odkládací plocha na šálky z nerezu s přídavným ohřevem

LED osvětlení šálků pro optický požitek

ECO režim pro úsporu elektrické energie

Výjimečně tichý, kvalitní, nerezový kuželový mlýnek

Volitelný stupeň mletí

Nastavitelné množství kávy: cca 20ml až max 240 ml

Integrovaná nádržka na kávu

Odnímatelná nádrž na vodu (objem cca 2,2 l)

Individuální nastavení tvrdosti vody

Nastavitelná intenzita v 5 stupních (7,8,9,, 10,11 gramů)

Nastavieľná teplota kávy v 3 stupních

Mléčná pěna jediným stiskem OneTouch: "spumatore"

Individuální programovatelné nastavení "Moje káva"

Funkce horké vody na čaj a podobně

Osobně programování receptů

Tlak pumpy 15 bar

Výškově nastavitelný výtok až 14 cm

Individuální volba intenzity v stupňů, také při 2 šálcích

Osobně programování receptů

Automatická kontrola stavu vody

Automatické proplachování nástroje pro napěnění mléka spumatore

Programy pro hygienu a péči (proplach, čištění, odvápňování)

Zadní Kolébka pro snadnou manipulaci Swiss Quality

Spotřeba 0-wattů ve vypnutém stavu

HODNOCENÍ

Hodnocení - recenze
KÁVOVAR NIVONA NICR 768
Ověřený zákazník

Káva i latte jedním stisknutím je rychle připraveno. Moc dobrá kávička

Ověřený zákazník

Vzhledově nám perfektně zapadl do kuchyně. Připravuje vynikající espresso i cappuccino. Vyrobeno v německu

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství
a nákup po telefonu
773 752 924
U nás můžete kávu ochutnat TOP kávovary na prodejně
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím