NIVONA NICR 1030


Dotykový TFT displej | Bluetooth | Aroma Balance System | OneTouch cappuccino | 18 programovatelných "My Coffe"  | velké zásobníky | Výběr nastavení | výškově nastavitelná výpusť | automatický proplach mléčných cest | ECO režim | Větší, rychlejší, praktický, všestranný model. Záruka 24 měs. bez limitu káv - i pro firmy!

Nivona"

Cena s DPH
55 999 Kč(46 280 bez DPH) KOUPIT
Cena na splátky dnes

0 Kč

0 Kč, poté 24 × 250 Kč Celkem: 6 000 Kč, RPSN: 19,7 %

KOUPIT NA SPLÁTKY

DOPRAVA ZDARMA, PRODUKT MÁME SKLADEM (již zítra u Vás!)

Profesionál od NIVONY

Dokonale navržený kávovar NIVONA CafeRomatica 1030, je ideální pro kanceláře, velké domácnosti, ordinace, drobné podnikatelské služby, ale i malé kavárny. Model 1030 je větší, rychlejší a je vybaven nejmodernějšími technologiemi. Nabízí až 18 individuálních nastavení "moje káva". Opravdu velké zásobníky na vodu i kávu zajišťují plynulý provoz i při větší zátěži. Novinkou moderní technologie je BLUETOOTH připojení, díky kterému můžete kávovar ovládat přes mobilní telefon, sledovat statistiku, nebo měnit nastavení nápojů. Ovládání je pomocí dotykového displeje. pomocí funkce OneTouch cappuccino připravíte snadno jedním stiskem oblíbené mléčné speciality jako cappuccino nebo latte machiato. Automatický proplach mléčných cest pak zamezí zasychání mléčných tuků, usnadní Vám provoz i dlouhodobou údržbu. Menu a veškerá komunikace kávovaru je v českém jazyce. Model 1030, pracující s osvědčeným systémem Aromatica, je doplněn o zcela nový Aroma Balance System, pro vyváženou a dokonalou kávu. Model 1030 představuje praktický design v provedení matná černá v kombinaci s chromovanými doplňky.

 

Hlavní přednosti kávovaru NIVONA NICR 1030:

 • České menu
 • Bluetooth
 • Aroma Balance System - výběr ze 3 úrovní
 • Barevný TFT dotykový displej
 • Mléčné speciality jedním stiskem
 • Volitelné stupně mletí
 • Možnost nastavení síly kávy
 • Možnost nastavení teploty vody a množství vody
 • Individuální programovatelné nastavení "Moje káva"
 • možnost přípravy 2 šálků kávy současně
 • Kvalitní nerezový mlýnek
 • Použití mleté kávy
 • Velké zásobníky
 • Výškově nastavitelná výpusť 
 • Automatický proplach mléčných cest
 • Integrované programy čištění
 • Barevné osvětlení šálků
 • Vyhřívaný podstavec na šálek
 • Zadní Kolébka pro snadnou manipulaci Swiss Quality
 • Praktický design - matná černá/chrom
 • Eco model

 

Nivona NICR 1030 CafeRomatica -video představení kávovaru

 

 

Nový a jedinečný Aroma Balance System

Dokonalé technologie vytváří dokonalou kávu, důkazem jsou osvědčený systém Aromatica a zcela nový Aroma Balance System. Principem nového Aroma Balance Systému je přizpůsobení času a tlaku, který při spařování projde namletou kávou v předdefinované vlně. Čímž zaručí optimální extrakci a výsledkem jsou tři různé úrovně aroma kávy. Vše za použití jednoho druhu zrnkové kávy a stejného množství kávy i vody. Touto technologií dosáhnete ideálního vyvážení (Aroma Balance) a naprosto dokonalé kávy.  

Barevný dotykový TFT displej umožňuje nastavení nápojů i samotného přístroje. Přizpůsobit můžete množství kávy, hrubost mletí nebo sílu kávy. Funkce ukládání receptur "Moje káva" umožňuje naprogramování až 18 individuálních káv. Nastavovat však můžete teplotu a tvrdost vody, množství vody. Hrubost namletí kávy ve 3 krocích a sílu kávy. 

Výroba mléčných nápojů, jako je cappuccino nebo latte machiato, je zajištěna pomocí funkce OneTouch "Spumatore". Samonasávací napěňovací tryska, která dokáže vyrobit nejen páru, ale i horkou vodu. Tryska na mléko je umístěna přímo ve vypouštěcí hlavě, společně s tryskami na kávu. Není již nutné přesouvat sklenici či šálek, stačí ponořit nasávací hadičku do mléka a vybrat nápoj.

 

 

Opravdu velké zásobníky na vodu (3,5 L) a kávu (600 g), zajišťují plynulý provoz Oba zásobníky jsou opatřeny senzorem, který kontroluje stav a včas zobrazí výzvu k doplnění na displeji. Kvalitní kónický mlýnek z nerezové oceli, se postará o šetrné a tiché namletí porce zrnkové kávy. Sílu kávy je možné ještě upravit pro každý jednotlivý šálek. Použít můžete i mletou kávu a připravit si například kávu z bezkofeinové směsi. 


Tlak 15 bar a dostatečně veliká spařovací nádoba umožňují přípravu dvou šálků espressa současně. I při přípravě dvou šálků kávy současně, můžete měnit nastavení síly kávy.  Výběrem ze 3 stupňů teploty vody připravíte například čaj nebo horkou čokoládu. 

Příkladem moderní technologie je BLUETOOTH připojení, díky kterému můžete kávovar ovládat přes mobilní telefon, sledovat statistiku, nebo měnit nastavení nápojů.

Vodní filtry CLARIS se postarají o dokonalou vodu pro Vaši kávu, zároveň odstraňují vodní kámen, čímž zajišťují dlouhou životnost kávovaru. Použitá káva je shromažďována do samostatného zásobníku. Vyjímatelná je i spařovací jednotka, kterou snadno vyčistíte. Velmi užitečná je funkce automatického čištění nasávací hadičky horkou párou, což výrazně usnadňuje údržbu kávovaru. Příjemným osvěžením je pak barevné osvětlení šálků a předehřev šálků.

Funkce ECO mode vypíná v době nečinnosti kávovaru všechny energeticky náročné části a pokud není kávovar určitou dobu používán, zapne se režim "0-watt" s nulovým odběrem elektřiny.

 

Osvědčený systém Aromatica 

Princip systému funguje ve třech krocích, a to dávkování kávy, stlačení a následné spaření. Integrovaný mechanismus kónického mlýnku CafeRomatica umele kávová zrna přesně podle zvoleného individuálního nastavení. Mletá káva pak v odměřené dávce projde do komory. Ve varné komoře se mletá káva patřičně upěchuje. Následně se do komory přečerpá vroucí voda. Působením tlaku vody se varná komora zvětší, což umožňuje víko varné komory, které je uloženo na pružinách. Voda a mletá káva se tak ocitnou ve vířivém pohybu a z kávy se uvolní silnější lahodné aroma.

Výsledkem je báječná chuť – dopřejte si skvělou kávu.  

 

 

 

Vyjímatelná, omyvatelná varná jednotka

Extrémně tichý, tvrzený kuželový nerezový mlýnek

Mlýnek nastavitelný v 5 stupních

Barevný TFT dotykový textově-symbolový displej

One-touch spumatore Duo

Aroma balance systém: 3 aroma profily

Nastavitelný objem kávy cca 20 až max 240 ml

Nastavitelný objem mléčných nápojů až 360 ml

My coffee: až 18 individuálních nápojových receptů

Integrovaný Bluetooth modul pro aplikaci Nivona-App

Možnost obsluhy pressovaru smartphonem

Extra velká nádržka na kávu: 600g

Možnost zvětšit nádržku na kávu až na 1kg

Extra velká nádoba na vodu: 3,5 l

Grafická indikace stavu údržby

Elegantní design: černá se stříbrnými doplňky

Dva termobloky a dvě pumpy

Možné programování všech receptů

Redukce hluku -extrémně tichý

Mléčné nápoje jsou uzamykatelné

Teplota mléka nastavitelná v 2 stupních

Teplota kávy nastavitelná ve 3 stupních

Intenzita kávy nastavitelná v 5 stupních (7,8,9,10,11 gramů)

ECO režim pro úsporu elektrické energie

Spínač spotřeby 0-Watt

Automatický proplach napěňovací trysky

Hygienické programy jediným stiskem (proplach, čištění, odvápňování)

Úplné vyprázdnění systému (odpaření)

Kontrola stavu údržby

Velký až 16,5 cm pro velké latte sklenice

Dvoubarevné osvětlení šálků

ohřev šálků

Tlak 15 bar

Horká voda pro čaj

Zadní kolečka pro snadnou manipulaci

Filtr na čistou vodu Claris

Plastová nádoba 0,9 l na mléko v balení

Max příkon 2700 W, 220 -240 V

18,6 kg

Rozměry produktu: šxvxh: 31 x 42 x 50 cm

HODNOCENÍ

Hodnocení - recenze
Kávovar NIVONA NICR 1030
Ověřený zákazník

Vyjmatelná omyvatelná spařovací jednotka Ovládání přes telefon (bohužel v jednu chvíli jen jeden, ale s bluetooth to tak prostě je..) Moje káva - u nás to lidi opravdu používají :-) Záruka 2 roky bez limitu káv...

Ověřený zákazník

Velkný pracant ... u nás kanceláři se nezastaví :-)

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství
a nákup po telefonu
773 752 924
U nás můžete kávu ochutnat TOP kávovary na prodejně
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím