Kávovar JURA E80


12 nápojů | CZ menu | P.E.P. - pulsní propaření | OneTouch | TFT barevný displej | VYSOKÁ VÝPUSŤ | Aroma+ mlýnek | wireless ready | smart connector | všestranný kávovar

Jura"

Cena s DPH
29 990 Kč(24 785 bez DPH)

Všestranný domácí profesionál v černém

Model JURA E80 nabízí snad všechny technologie od Jury. Ovládání OneTouch, neboli vše jedním stiskem, ušetří Váš čas nejen při přípravě kávy, ale i při údržbě kávovaru. Z nabídky až 12 druhů nápojů si vybere opravdu každý. Pro milovníky mléčných specialit je připravena samostatná výpusť, pro kterou lze využít opravdu vysoké sklenice. Zásobník na mletou kávu lze použít například pro výrobu bezkofeinové kávy. Funkce pulsního propaření P.E.P.© zajistí lahodné aroma a bohatou pěnu i u krátkých specialit jako je espresso nebo ristretto. SMART filtry připraví čerstvou vodu pro Vaši kávu. Potěší i komunikace s Wifi chladničkou na mléko a smart konektorem pro napojení k Vašemu mobilnímu zařízení. 

Model JURA E80 je funkčně zcela totožný jako model JURA E8, liší se pouze v barevném provedení. Model E8 je v provedení černá, chrom, model E80 nově celý černý. (Použité fotografie jsou převážně z modelu E8.) 

Seznam hlavních předností modelu:

  • P.E.P.© -  Impulzní extrakční proces
  • OneTouch  - ovládání jedním stiskem 
  • velký barevný displej v češtině
  • vysoká výpust na mléčné speciality (15 cm sklenice)
  • velké zásobníky na vodu, odpad a kávu 
  • Aroma+ mlýnek
  • Smart filtr  
  • velká 16g spařovací jednotka pro silné espresso / ristretto
  • Wireless ready
  • smart connector

 

Video představení modelu Jura E80

(použité video je na model E8, který se liší pouze v barvě čelního panelu) 

Součástí kávovaru je JURA napěňovač mléka viz odkaz. Nikoli profesionální napěňovač, který je použit ve videu. Ten je možné dokoupit samostatně. 

 

Pulzní propaření P.E.P.®  - světová inovace

JURA dovedla proces výroby espressa k 100% dokonalosti a poskytuje Vám tak jen tu nejvyšší kvalitu. Aroma+ mlýnek namele rychle, tiše a šetrně vždy čerstvou porci kávy. Následuje Impulzní extrakční proces P.E.P.®, který optimalizuje dobu přípravy kávy, vytvoří hustou pěnu a umožní plně vyniknout aroma kávy. U každého jednotlivého šálku můžete vybírat až z 8 stupňů síly kávy, dle momentální chuti nebo nálady. Milovníky mléčných specialit jako cappucino a flat white potěší funkce one-touch cappucino a patentovaná technologie jemné pěny.

 

JURA nastavuje standardy v jednoduchosti ovládání

TFT barevný displej nabízí kompletní české menu a přehledné animace, které Vás informují o průběhu přípravy nápoje, nebo fázi čistícího programu. Funkční tlačítka jsou umístěna na přední straně kávovaru, z obou stran barevného displeje.

Dvojitá výpusť kávy Vám umožňuje připravit dvě esspressa nebo risstreta najednou. Kávovar je vybaven ještě samostatnou výpustí kávy s integrovaným cappucinátorem na mléko. Díky tomuto oddělení, lze použít sklenice na latte machiato až o výšce 15 cm a zároveň není třeba přesouvat sklenici, vše zvládnete jedním stiskem

Vodní nádržka se doplňuje také z přední strany. Vše je vymyšleno pro maximum Vašeho pohodlí.

 

Inteligentní vodní systém I.W.S.® - voda dokonalé kvality

Inteligentní vodní systém automaticky rozpozná filtr. Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií R.F.I.D. (Radio-frequency Identification). Vodní filtry CLARIS Smart chrání kávovar před vodním kamenem a zároveň odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma, jako jsou těžké kovy nebo chlór.  Použití filtru nebylo nikdy jednodušší. 

 

Perfektní hygiena

Údržba tohoto moderního automatického kávovaru je stejně snadná jako příprava jedné kávy. Filtr zamezí usazování vodního kamene. O čistotu kávových a mléčných cest se starají automatické proplachy. Přednastavené programy čištění se postarají o pravidelnou a důkladnou údržbu. Vše zvládnete jedním stiskem tlačítka. Výpusť na mléko snadno, jedním pohybem vyjmete a můžete umývat v myčce na nádobí

 

HODNOCENÍ

Hodnocení - recenze
Kávovar JURA E80
Ověřený zákazník

intuitivní obsluha

docela časté čištění

Ověřený zákazník

Jednoduché ovládání, dělá skvělé kapučíno a latté. Celková spokojenost se vším.

Ověřený zákazník

dostatek prostoru pro sklenice na latté chuť esspresa jemná pěna design

při přípravě cappuccina do nižších šálků je nutné nechat výpust vysoko, aby hadička dosáhla na dno krabice s mlékem a potom mléko a káva teče z velké výšky a dělá na cappuccinu bubliny

Ověřený zákazník

2. den po objednání doma!

zatím nevím

Ověřený zákazník

Super kafe. Piano černá je pecka! Mléčné dobroty pro manželku a dceru jedním stisknutím. Jednoduché čištění.

nic

Ověřený zákazník

Výborná komunikace s obchodem, pán mi dokonce volal, jako potvrzení objednávky. Kávovar je naprosto bez chybičky, jsem nadšená.

O žádných nevím.

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství
a nákup po telefonu
773 752 924
U nás můžete kávu ochutnat TOP kávovary na prodejně
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím