Káva Chicco d'Oro Tradition 250g


100% ARABIKA - Směs nejlepších ARABIK Střední Ameriky z plantáží v střední nadmořské výšce. 250g je ideální balení - je to totiž objem jedné násypky u většiny kávovarů. Nedochází tedy ke ztrátě aroma již otevřeného balení.  

Cena s DPH
199 Kč(173 bez DPH) KOUPIT

PRODUKT MÁME SKLADEM (již zítra u Vás!)

Prvotřídní kávová směs pro přípravu espressa doma nebo v kanceláři.

100% ARABIKA - záruka dokonalé chuti 250g je ideální balení - je to totiž objem jedné násypky u většiny kávovarů. Nedochází tedy ke ztrátě aroma již otevřeného balení. Káva Chicco d'Oro Tradition 250g je tvořena směsí káv ARABIK pěstovaných v Jižní a Střední Americe. Jde o zcela jedinečnou kávu spojující jemné ovocné tóny s plným a výrazným tělem a aroma. Pečlivě vybíraná a ručně sbíraná kávová zrna jsou následně míchána našimi specialisty a tradičním postupem praženy stále podle původní receptury. Tato směs je míchána před pražením, proto dokonale kombinuje úrovně pražení od jemných až po tmavší kávová zrna. Vytváří tak jedinečnou souhru a propojení chutí, které jsou důležité pro požitek jaký očekáváte od vašeho espressa.
Kávu si tak vychutnáte opravdu v každém šálku v průběhu celého dne. Tato pražená zrnková káva je vhodná pro přípravu jedinečného espressa v domácnosti nebo v kanceláři. Značka Chicco d'Oro se vyznačuje především stejnou a neměnnou chutí své kávy. Dostanete tak v každém balení zrnkovou kávu, na kterou se můžete spolehnout, že bude chutnat vždy stejně, že esprresso bude vždy přesně takové, jak jste zvyklí.

  • Vakuové balení 250g
  • TOP wiss qaulity
  • Směs 100% ARABIK - střední Amerika
  • Zrnková pražená káva
  • Vhodná a doporučená  pro všechny kávovary Jura
  • Balírna CAFFEE CHICCO D’ORO Balerna CH - Balírna spol. Jura

HODNOCENÍ

Hodnocení - recenze
Káva Chicco d'Oro Tradition 250g

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství
a nákup po telefonu
773 752 924
U nás můžete kávu ochutnat TOP kávovary na prodejně
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím