JURA S8 Chrome


15 nápojů | CZ menu | P.E.P.© - pulsní propaření | dotykový displej | mlýnek AromaG3 | SMART filtry | nastavitelná výpusť | OneTouch | iF Design Award 2018

Jura"

Cena s DPH
41 990 Kč(34 702 bez DPH)

JURA S8 Chrome - velké možnosti v kompaktním designu

Nová modelová řada S - prémiová střední třída v kategorii plně automatických kávovarů. Vyniká kvalitou a designem, který ocenila i porota prestižní designové soutěže iF Design Award. Kávovar kombinuje to nejlepší z kompaktní třídy s prvky z prémiového segmentu. Ve spolupráci s tímto modelem si připravíte celou řadu kávových specialit a to včetně těch mléčných. Jednoduché a intuitivní ovládání za pomoci dotykového displeje posouvá kávovar do vyšší třídy.

 

Hlavní přednosti kávovaru JURA S8:

  • mlýnek AromaG3 pro šetrné pomletí
  • Intelligent Pre Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©) - příprava 2 černých kávových specialit najednou
  • impulsní extrakční proces (P.E.P.®) 
  • CLARIS Smart a inteligentní vodní systém (I.W.S.®) - dokonalá filtraci přesné dávky vody, výměna podle skutečného užívání, kávovar díky těmto filtrům není třeba odvápňovat
  • barevný dotykový displej s vysokým rozlišením 
  • profesionální šlehač mléčné pěny pro přípravu mléčných specialit
  • OneTouch - veškeré nápoje stiskem jednoho tlačítka
  • 15 individuálních nápojů 

 

Video představení kávovaru JURA S8:

 

 

Tolik možností, stačí si jen vybrat

Kávovar JURA S8 Vám dokáže připravit celé spektrum kávových specialit od espresssa až po latte macchiato. Jediným dotykem na barevném displeji se šálek naplní jednou z 15 kávových specialit přesně podle Vašeho výběru a nastavení. A vždy se bude jednat o nápoj s dokonalým vyvážením chutí a aroma. Za tím vším stojí inovativní mlýnek AromaG3 , který umele kávová zrna vždy čerstvě a podle předem nastavené jemnosti. Je přesný, dvakrát rychlejší a mimořádně šetrný k aromatu. Další použitou technologií je proces pulsní extrakce (P.E.P.®), který optimalizuje dobu extrakce u tzv. krátkých specialit. Díky technologii jemného napěnění lze připravit módní mléčné speciality s pěnou v dokonalé kvalitě. 

 

Promyšlené moderní ovládání

Přehledné a pohodlné ovládání zajišťuje barevný displej s dotykovou obrazovkou a vysokým rozlišením. Stačí se  dotknout obrazovky a šálek se začne plnit Vaší vybranou kávou. Vše je jednoduché a srozumitelné. Díky grafikám a animacím je navigace naprosto intuitivní a jsou tam zobrazeny všechny kroky pro přípravu kávy. Individuální požadavky je možné naprogramovat v několika málo krocích. Přejmenovat, přemístit, kopírovat, zdvojnásobit – S8 vše zařídí. Kávovar lze doplnit o Smart Connector, který zajistí připojení k Vašemu chytrému telefonu nebo tabletu a zjednoduší Vám nastavení i údržbu přístroje. 

 

Pro jedinečnou mléčnou pěnu

Design JURA - přesnost a kvalita do posledního detailu. Vše je vyrobeno z materiálů té nejvyšší kvality a to se týká i profesionální trysky na jemnou mléčnou pěnu, díky které se z tohoto kávovaru  stává expert nejen na přípravu černých kávových specialit, ale i těch s mlékem a mléčnou pěnou. Jednoduše a jedním stiskem vykouzlí latte macchiato a další speciality v té nejvyšší kvalitě a s jemnou mléčnou pěnou.

 

Oceněný design a unikátní detaily

Model JURA S8 se díky svým symetrickým tvarům a harmonické linii pyšní elegantní vzhledem. Veškeré použité materiály a láska k detailu tvoří celkový design, který vyzařuje harmonii a klid. Pomyslnou tečkou je kryt zásobníku na zrnkovou kávu, který je vyroben z ručně leštěného zinkového tlakového odlitku. Vše vyvedené do posledního detailu. To činí tento model jedinečným.

Kávovar JURA S8 Chrome získal ocenění prestižní designové soutěže iF Design Award

HODNOCENÍ

Hodnocení - recenze
JURA S8 Chrome

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství
a nákup po telefonu
773 752 924
U nás můžete kávu ochutnat TOP kávovary na prodejně
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím