JURA ohřívač šálků


Ohřívač šálků Jura - velmi praktický doplněk k Vašemu kávovaru Jura. Ohřeje šálky na optimální teplotu 55 °C

Jura"

Cena s DPH
5 590 Kč(4 620 bez DPH)

Ohřívač šálků Jura Vám poskytne vyšší komfort v přípravě a servírování kávy. Vyhřátý šálek je základem pro skutečně perfektní espresso. Integrovaná programovatelná automatika zajistí sepnutí nahřívání jen v době, kterou si sami určíte, takže šálky jsou vždy vyhřáté na optimální teplotu, když je právě potřebujete.

JURA ohřívač šálků - kapacita

Ohřívač šálků Jura je vybaven odpruženými, samostatnými, nad sebou umístěnými zásuvkami. Každá úroveň má prostor pro 3 cappuccino šálky (průměr 90 mm), 4 šálky kávy (průměr 66 mm), nebo 4-5 šálků espresso (průměr 57 mm). Kapacitu je možné ještě zvýšit uložením dvou šálků na sebe. Ohřívač šálků Jura je ideální pro použití v domácnosti, takže si můžete rozmazlit své rodiny a přátele s chutnou, správně horkou kávou.

<

JURA ohřívač šálků - design a rozměry

Design ohřívače šálků Jura perfektně doplňuje všechny IMPRESSA a ENA kávovary ze sortimentu JURA. Průsvitné boční stěny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního matného plastu. To dává ohřívači lehký, elegantní vzhled. V šířce pouhých 12.2 cm dokonale zapadá vedle vašeho kávovaru JURA. Rozměry: 12,2 x 30,6 x 34,9 (šířka x výška x hloubka) Hmotnost: cca 3,8 kg Délka přívodního kabelu: cca 1,1 metru

  • Rozměry: 12,2 x 30,6 x 34,9 (šířka x výška x hloubka)
  • Hmotnost: cca 3,8 kg
  • Délka přívodního kabelu: cca 1,1 metru

HODNOCENÍ

Hodnocení - recenze
JURA ohřívač šálků

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství
a nákup po telefonu
773 752 924
U nás můžete kávu ochutnat TOP kávovary na prodejně
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím