Čerstvá pražená káva - espresso SILVER 250 g


Čerstvá pražená káva z lokální pražírny. Je složena ze 2 druhů arabik 60% a 3 druhů robust 40%. Výborně se hodí pro přípravu silného espressa. Výrazná chuť se projeví i v mléčných nápojích jako je cappuccino a caffé latte. Plná, jemně hořká káva s vyšším obsahem kofeinu. Praženo před 1-2 týdny! Vyrobeno v ČR.

Čerstvá

Cena s DPH
139 Kč(115 bez DPH) KOUPIT

PRODUKT MÁME SKLADEM (již zítra u Vás!)

Čerstvá pražená káva - espresso SILVER 250 g je pražená pomalým způsobem na střední hnědou barvu zrn. Je složena ze 2 druhů arabik 60% a 3 druhů robust 40%.

Výrobcem je místní rodinná pražírna s 25-letou tradicí. Každý týden pražíme čerstvou kávu, kterou posíláme zákazníkům v rozmezí 1-2 týdnů po upražení.  Káva má minimální trvanlivost 24 měsíců. Pro maximální požitek z chuti i aroma kávy však doporučujeme konzumaci do 1-6 týdnů po pražení.

Hmotnost 250 g - z balení připravíte cca 36 Káv (3,80 Kč za šálek)

Objednat můžete i větší balení espresso SILVER 1 kg - z balení připravíte cca 142 Káv (2,80 Kč za šálek)

Vyrobeno v ČR. Minimální trvanlivost: datum ve sváru

 

Kávový servis - pravidelné dodávky čerstvé pražené kávy

U této kávy nabízíme zákazníkům možnost pravidelného odběru čerstvě pražené kávy v libovolném intervalu i množství. Zpravidla 1-2x do měsíce v řádech kg kávy. Kontaktuje nás a domluvte si individuální kávový servis dle své spotřeby.

 

HODNOCENÍ

Hodnocení - recenze
Čerstvá pražená káva - espresso SILVER 250 g

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství
a nákup po telefonu
773 752 924
U nás můžete kávu ochutnat TOP kávovary na prodejně
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím