Čerstvá pražená káva - espresso GOLD 250 g


Čerstvá pražená káva  z lokální pražírny. Je složena ze 4 druhů arabik 80% a 2 druhů robust 20%. Výrazná a přitom jemná směs, která se hodí pro přípravu espressa a mléčných nápojů jako cappuccino, caffé latte. Praženo před 1-2 týdny! Vyrobeno v ČR.

Čerstvá

Cena s DPH
149 Kč(123 bez DPH) KOUPIT

PRODUKT MÁME SKLADEM (již zítra u Vás!)

Čerstvá pražená káva espresso GOLD 250 g  z lokální pražírny. Je složena ze 4 druhů arabik 80% a 2 druhů robust 20%. Výrazná a přitom jemná směs, která se hodí pro přípravu espressa  i mléčných nápojů (cappuccino, caffé latte). Praženo před 1-2 týdny! Vyrobeno v ČR.

Výrobcem je místní rodinná pražírna s 25-letou tradicí. Každý týden pražíme čerstvou kávu, kterou posíláme zákazníkům v rozmezí 1-2 týdny po upražení. Káva má minimální trvanlivost 24 měsíců, nicméně doporučujeme konzumaci do 1-6 týdnů po pražení, pro maximální požitek z chuti i aroma kávy.

Hmotnost 250 g - z balení připravíte cca 36 káv (4 Kč za šálek)

Objednat můžete i větší balení espresso GOLD 1 kg - z balení připravíte cca 142 Káv (3,50 Kč za šálek)

Vyrobeno v ČR. 

Minimální trvanlivost do: datum ve sváru

 

Kávový servis - pravidelné dodávky čerstvé pražené kávy

U této kávy nabízíme zákazníkům možnost pravidelného odběru čerstvě pražené kávy v libovolném intervalu i množství. Zpravidla 1-2 do měsíce v řádech kg kávy. Kontaktuje nás a domluvte si individuální kávový servis dle své spotřeby.

HODNOCENÍ

Hodnocení - recenze
Čerstvá pražená káva - espresso GOLD 250 g

Proč nakupovat u nás

Odborné poradenství
a nákup po telefonu
773 752 924
U nás můžete kávu ochutnat TOP kávovary na prodejně
S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím