Kávovar JURA J6 - luxusní elegance v bílé nebo platinové

Nejnovější model kávovaru Jura J6 od švýcarského výrobce značky JURA je požitkem pro všechny Vaše smysly. Na první pohled zaujme svým elegantním designem. Čisté jednoduché linie kvalitních materiálů jsou osvěženy kontrastními doplňky. Rotační ovládač s krystalově modrým podsvícením, skleněný odkapávací rošt a chromová kávová výpust dodávají punc luxusu. Kávovary značky Jura jsou opakovaně oceňovány renomovanými cenami za design. Nejnovější kávovar Jura J6 získal ocenění  iF Design Award 2017, prestižní ocenění, které již více než 60 let zdobí a podporuje. 

Moderní technologie JURA představují špičku v přípravě kávy. Mlýnek Aroma G3 pomele kávová zrna rychle a šetrně. Inteligentní vodní systém (I.W.S.®) připraví pomocí filtračních patron dokonalou vodu. Impulzní extrakční proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu přípravy kávy i u krátkých kávových specialit jako je espresso a ristretto. A technologie mléčné pěny zvládne pěnu hustou a pevnou, díky níž bude Vaše cappuccino nebo latte machiato lehké a svěží, vše stiskem jednoho tlačítka. Ovládání kávovaru J6 je intuitivní. Promyšlené postupy údržby a čištění maximálně šetří Váš čas. Pomocí smart connectoru lze k ovládání kávovaru použít i chytrý telefon nebo tablet. Novinkou je praktická přihrádka pro hadičku na mléko a trysku.

Kávovar JURA J6 je spojením elegance a nejmodernějších technologií. Ideální pro domácnost i kanceláře a drobný provoz.

 

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Zpracování osobních údajů.
Rozumím